КРАЗ розширює лінійку спецтехніки

У лінійці паливозаправників на базі автомобілів КрАЗ з’явився більш потужний – 20-кубовий АТЗ-20. Устаткування змонтовано на одній з найпопулярніших моделей автомобілів КрАЗ, якій немає рівних в умовах бездоріжжя – повнопривідному автомобілі-шасі КрАЗ-63221 (6х6), оснащеному 375-сильним дизельним двигуном Євро 5.

Крім стандартної комплектації, по ТЗ клієнта двигун має передпусковий підігрівач, у гальмівній системі встановлена АБС, кабіна обладнана кондиціонером, сидіння – пасками безпеки. Монтажна довжина рами шасі КрАЗ-63221 збільшена до 7460 мм.

Автоцистерна призначена для перевезення по дорогах загального користування і бездоріжжю, а також тимчасового зберігання світлих нафтопродуктів. Односекційна цистерна виробництва української компанії «Еверласт» (м. Одеса.) виконана з низьколегованої сталі.  Контрагент ПрАТ «АвтоКрАЗ» замовив цей паливозаправник для одного зі своїх ГЗК, де АТЗ-20 буде задіяний для оперативного забезпечення паливом власного автогосподарства.

Раніше на базі КрАЗа встановлювалися цистерни для перевезення питної і технічної води, а також нафтопродуктів обсягами 8, 10, 12 і 15 кубометрів. Замовники спецвиробу, розробники і виробники спецнадбудов відзначають, що вибір бази – потужне вітчизняне шасі КрАЗ-63221, під встановлення спецобладнання обумовлений високою міцністю кразівської рами за рахунок застосування лонжеронів з гарячекатаним швелером. Спецобладнання, встановлене на базі всюдиходів КрАЗ, широко застосовується військовими, гірниками, газовиками і нафтовиками.
Наразі  новий автопаливозаправник готується до відвантаження споживачеві.