«Київавтодор» отримав новенькі вантажівки КрАЗ

Автопарк «Київавтодору» поповнився новенькими повнопривідними автомобілями КрАЗ-6322, повідомляє прес-служба підприємства.

Спецтехніка  відвантажена  на адресу замовника, згідно із  умовами тендеру комунальної корпорації «Київавтодор», який автозавод виграв наприкінці  листопада минулого року  Термін поставки автомобілів замовникові передбачав надто стислі строки – 10-ть календарних днів з дати підписання договору. Представники КК «Київавтодор» залишилися дуже задоволеними вчасним та якісним виконанням замовлення.

Вантажівки КрАЗ-6322 мають стандартну комплектацію: 4-тактний дизельний двигун Євро-5 потужністю 375 к.с., однодискове сухе зчеплення та дводіапазонну дев’ятиступеневу механічну коробку передач. У комплекті передбачено додаткове устаткування –  триметровий снігоочисний поворотний відвал зі змінним кутом роботи, який закріплюється у передній частині автомобіля до уніфікованої плити. Снігоочисне обладнання виготовлене новим партнером  ПрАТ «АвтоКрАЗ» – українським виробником різного навісного обладнання – «Заводом Кобзаренка», що на Сумщині.

Автомобілі мають  жовтогарячий  колір, характерний для комунальної техніки.  Спецтехніка має бути задіяною не лише для розчищення доріг узимку, а й в якості евакуаторів іншої техніки під час хуртовин та ожеледі.

Технічні характеристики даної моделі, а також висока прохідність в різних екстремально-кліматичних умовах та бездоріжжі дозволять у повній мірі задіяти вантажівку. Бортовий автомобіль КрАЗ-6322 (6х6) підвищеної прохідності призначений для перевезення різного вантажу та буксирування різної техніки вагою понад 30 тонн по дорогам та бездоріжжю.

Підприємство розраховує на подальший розвиток партнерських відносин із даним контрагентом. Тим більше, що головні спеціалісти  «Київавтодору» відзначають надзвичайну актуальність нової техніки КрАЗ, бо в автопарку КрАЗи ще радянських часів, котрі вже давно вичерпали свій ресурс. Нові  вантажівки використовуватимуться цілий рік для  перевезення різного вантажу, на прибиранні доріг від снігу та транспортуванні  іншого автотранспорту.