Ділова зустріч у Кременчуці

22 вересня Кременчук відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс,  Повноважний Міністр Посольства Литовської Республіки в Україні Гвідас Кєрушаускас, Президент Вільнюської торгової, промислової та ремісничої палати, депутат Ради м. Алітус Сігітас Леонавічюс, комерційний аташе Посольства Литовської Республіки в Україні Рімантас Шегжда та представники литовських бізнес-кіл відвідали Кременчук.
Під час візиту відбулася україно-литовська бізнес-зустріч з представниками українських підприємств. Крім спілкування за контактними столами у форматі В2В, працювали дві секції “Ефективна енергетика”: Досвід Литви у впровадженні ефективних форм енергетики” та “Литва-Україна: інвестиційна співпраця”. На зустріч окрім підприємців Полтавщини завітали гості з Кіровоградської та Черкаської областей.
21430273_1939543069699937_6159833707400362292_nУ рамках бізнес-зустрічі відбулася і важлива подія, як для українських так і для литовських бізнесменів – підписання Меморандуму про співпрацю між Вільнюською торговою, промисловою та ремісничою палатою та Полтавською ТПП, а також Меморандум між Вільнюською торговою, промисловою та ремісничою палатою та Черкаською ТПП.