Тренінг з видобування енергії

ТПП України спільно  з баварською компанією TUM-Tech , що спеціалізується  на трансфері технологій та інноваційному консалтингу, та Баварським  державним товариством з міжнародної економічної кооперації “Bayern International”, за підтримки уряду Німеччини, проводять у Баварії семінар-практикум “Біоенергетика. Сучасні технології та обладнання для видобувної енергії з біологічних носіїв на прикладі Баварії”.

Програма передбачає відвідення сучасних підприємств, що застосовують  біоенергічні технології, презентацію та наочну демонстрацію роботи  установок для видобування та переробки біогазу, обладнання для виробництва палива з біовідходів, обладнання для видобування тепла/електрики з альтернативних джерел, а також екскурсію Мюнхеном та баварський фольклорний вечір.

Захід має зацікавити:

  • керівників та провідних фахівців українських комунальних та приватних підприємств, де під час виробничого процесу залишаються біологічні рештки . Це стосується , наприклад, деревообробних підприємств, паперових та целюлозних фабрик, ферм з вирощуваання великої рогатої худоби, птахоферм, свинокомплексів, цукрових заводів, підприємств харчової галузі, спирзаводів, сільськогосподарських підприємств, підприємств з переробки органічних відходів тощо.
  • підприємства, що  планують видобувати та  використовувати  біогаз як альтернативне джерело енергії, виробляти  з органічних відходів паливні брикети, пелети, видобувати  теплову  енергію за рахунок спалення таких відходів у спеціальних установках
  • представників комунальних господарств, регіональних адміністрацій та інших організацій, зацікавлених у придбанні подібного обладнання та вивченні технологій.

Баварська сторона, як співорганізатор проекту, бере на себе основну частину витрат. Вартість участі у семінарі однієї персони- 180 євро.

За більш докладною інформацією звертатися за телефонами:

044 461 98 09

067 21 61 782