«Іспанія повернеться в Україну з інвестиціями»

    .

IMG_5402 (1)На зустрічі у Полтавській ТПП йшлося про шляхи співпраці  палат. Зокрема, про обмін візитами  підприємців   Іспанії та Полтавщини для поліпшення експортно-імпортної діяльності, можливість дистанційного навчання в іспанських вищих навчальних закладах та отримання полтавцями подвійних дипломів тощо.

IMG_4858

Як відзначив Михайло Петруняк, наразі в Іспанії  мешкає 110 тисяч українських громадян, стільки ж перебуває нелегально. Українська діаспора представлена 30-ма громадськими організаціями. Чимала кількість українців в Іспанії – ділові люди, які прагнуть зв’язків з партнерами в Україні. Допомогти відкрити  підприємство в Іспанії та долучитися до імпортної діяльності республіки  – в колі можливостей Михайла Петруняка.

Якщо у  2014 році бізнес Іспанії  терміново полишав Україну, відзначив  на зустрічі президент ІУТПП Михайло Петруняк, то сьогодні він має всі підстави повернутися в Україну зі своїм інвестиційним потенціалом. Адже Україна відкрила європейським партнерам для цього всі можливості. А Полтавщину в цьому контексті  іспанський експерт оцінив дуже високо.