Полтавська ТПП – учасник Бізнес-форуму

У Грузії розпочався Українсько-грузинський бізнес форум. Урочисто форум відкрили президенти двох країн Петро Порошенко та Георгій Маргвелашвілі. Президенти  підписали декларацію про встановлення стратегічного партнерства між Україною та Грузією.

_96983840_dfaugmexuaai4xj.jpglarge

Мета Форуму- активізація двосторонніх торговельно-економічних відносин між діловими колами і розвиток  ділового співробітництва. Зокрема,  інвестиційне середовище в Грузії і Україні, туристичний потенціал проектів Фонду партнерства. У другій частині двосторонніх зустрічей плануються В2В -перемовини. У колі інтересів: переробка та експорт зерна , будівництво, військова техніка, парфумерія і виробництво косметики, фармацевтика.

Бізнес-форум організований торгово-промисловими палатами України  та Грузії. Серед членів української делегації – президент Полтавської ТПП Володимир Олійник.

image-0-02-05-7bef9d81734edf94781c4a8b52eb3fb07d4b09987f40a64b637dc8e5236dadb0-VЯк розповідає він, запланований інвестиційний круглий  стіл в Батумі і українсько-грузинському форумі в Тбілісі мають надати нового дихання у розвитку ділових відносин наших близьких по духу країн. Відзначені президентом України  паромні перевезення у Чорному морі і готовність українських підприємств долучитися до реалізації важливих інфраструктурних проектів у Грузії, зокрема будівництво глибоководного порту в Анаклії, – цьому підтвердження.