Спільне засідання за участю ПТПП

У Полтаві відбулося спільне засідання Ради Полтавського регіонального відділення УСПП та правління Полтавського обласного об’єднання роботодавців, в якому взяв участь президент ПТПП Володмир Олійник

На засідання Ради завітали також  голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Пісоцький, директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Інна Іщенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних управлінь, промислових підприємств, установ та організацій області.

uchasniki_zasidannyaГоворили про ситуацію в промисловому комплексі області та про хід виконання  протокольного рішення наради, яку проводив Перший віце-прем’єр міністр України-Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва. Також, обговорили проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку Полтавщини.

golova_poltvskoyi_oda_valeriy_golovko_ta_sergiy_zmiievec— Зараз ми чітко розуміємо ситуацію в промисловому комплексі області, проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку Полтавщини. Всі присутні розуміють необхідність створення чіткої стратегії розвитку промисловості, — говорить Валерій Головко.

Це необхідно для того, щоб підтримати українського виробника. Тим більше, що Полтавська область є ключовим представником у межах України за промисловим потенціалом.

— Ми домовились про створення робочої групи, яка напрацює питання підтримки виробництва, особливо машинобудування. Плануємо винести його з презентацією стратегії розвитку промисловості області під час міжнародного економічного форуму, який відбудеться 12 жовтня цього року, — додав голова Полтавської ОДА.

obgovorennya_storennya_strategiyi_rzvitku_promislovosti_poltavshchiniЯк розповів перший заступник голови ОДА Андрій Пісоцький, сьогодні присутні обговорили перспективу розвитку промислової галузі, підбили підсумки за перше півріччя, вислухали проблеми, які сьогодні існують у наших промисловців. Сьогодні на промислових підприємствах області є кадрові проблеми. Не вистачає фахівців, що мають технічну освіту та є гарними спеціалістами.

Присутні обговорили  технічні проблеми, зокрема, екологічні, а також не оминули ті ситуації, де на підприємствах немає порозуміння на місцевому рівні.