Відбудеться семінар з підтримки експорту

Полтавська торгово-промислова палата, спільно з “Укрсиббанком” та Торгово-промисловою палатою України, влаштовує  семінар для підприємств Полтавської області на тему:

«Як експортувати на різні ринки: обираємо ринок та веземо товар»

Семінар відбудеться 8 червня 2017 року , початок о 10.00 (реєстрація – 9.30) у приміщенні Бізнес-центру «Сучасний дім» (м.Полтава, вул. Котляревського, 22Б)

Спікери:

Микола Ларін, керівник проектів Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», експерт в галузі міжнародної торгівлі. Брав безпосередню участь в якості керівника проекту по перекладу, адаптації національного законодавства та видання в Україні багатьох офіційних публікацій для експортерів.

Віта Мірошниченко, керівник і засновник групи компаній Капітал. Компанія працює в сфері надання консалтингових послуг з 2008 року. Співпрацює з багатьма українськими організаціями і займається питаннями супроводу ЗЕД, процедурами оформлення імпорту, супроводом поставок, митним оформленням і отриманням дозвільних документів.

Учасники семінару отримають практичні рекомендації з наступних питань:

  1. ЗВТ інших держав з Україною: просто про головне.
  2. Зона вільної торгівлі з Євросоюзом.
  3. Перевірка закордонного контрагента. Запобігання ризикам в міжнародній торгівлі. Убезпечення власного експорту від дій шахраїв.
  4. Митне оформлення товару на експорт до країн з преференційним режимом торгівлі.

 

Участь підприємств у семінарі є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням:

http://www.ukrsibbank-event-registration.com/registration.php?action=add&id=20

Довідки та консультації:

Тел./факс: (0532) 50 50 88, 050 308 47 33,  expertzez@tpp.pl.ua

Контактна особа: Карпенко Ірина Сергіївна