Крани на базі КрАЗу обслуговуватимуть українську  ГТС  

 

Як повідомляє прес-служба ПрАТ «АвтоКрАЗ»,  в рамках перемоги в тендері одного з операторів газотранспортної системи України підприємство підготувало  для передачі замовникові 25-тонний автомобільний кран КС-55713 на повнопривідному шасі КрАЗ-6322.  Усього за тендерними умовами буде виготовлено вісім одиниць аналогічної спецтехніки. Надбудова змонтована Торговою компанією «Автокрани України».

База спецвиробу – серійне шасі всюдихода КрАЗ-6322, виконане в стандартній комплектації. Ця модель, разом із шасі КрАЗ-65053 і КрАЗ-63221, такими ж затребуваними споживачами і виробниками спецнадбудов, якнайкраще підходить для монтажу автокранів, що експлуатуються у важких умовах в будівельному та нафтогазовому комплексах. Автокрани на шасі КрАЗ мають ряд переваг перед аналогами: високу несучу спроможність, надзвичайну прохідність, стійкість, економічність, простоту і надійність конструкції, велику вантажопідйомність. При цьому, традиційне капотне компонування КрАЗів полегшує доступ до обслуговування двигуна при складеній та опущеній у транспортне положення стрілі, дозволяє простіше і надійніше закріплювати гак в передній частині автомобіля. При технічному обслуговуванні двигуна не потрібне відведення стріли крана в бік, що, на відміну від безкапотних аналогів, надає додаткові зручності водієві.

Кран обладнаний трисекційною телескопічною стрілою з довжиною стріли 9,7 – 21,7 м. Максимальне опускання гака – 12 м, зона роботи -360 °.

Перемозі в конкурсних торгах автокранів на базі КрАЗу сприяли високі експлуатаційні характеристики  і доступний технічний сервіс українських автомобілів.