Запрошує Астана

EXPO 2017 «Енергія майбутнього» – це можливості для залучення світових технологій енергозбереження та нових розробок щодо використання існуючих альтернативних енергоджерел.

Виставка надасть також потужний імпульс системній диверсифікації економіки та технологічній модернізації виробничих потужностей і наукової бази країни.

Всесвітня виставка в Астані триватиме 3 місяці. У ній планується участь майже 100 країн світу і близько 10 міжнародних організацій. Очікується, що виставку зможуть відвідати понад 2 мільйони осіб.

Інноваційні технології в сфері виробництва і збереження енергії, які представлять вчені Казахстану, зроблять революцію в світі альтернативної енергетики, ставши сенсацією для світових ЗМІ. Проекти автономного енергопостачання «моно-міст», для розробки яких залучено десятки кращих інженерів і фахівців – родзинка виставки. Устаткування для виробництва природного газу з ТПВ, сільськогосподарських відходів або вугілля, яке буде представлено на виставці, поки не має аналогів в світі. Органо-мінеральні добрива, глибока переробка вугілля, технології екструзійного будівництва, використання енергії вибуху, інноваційні теплообмінники, виробництво сквалена, брикетировочні комбайни, інноваційні технології переробки ТПВ, все це, далеко не повний список сегментів, представлених на виставці.

Масштаб, дизайнерські рішення і грандіозність архітектури виставкового комплексу не залишать байдужими, навіть найзатятіших скептиків. Футуристичні будови, прогресивна екоархітектура і космічні пейзажі привернуть увагу гостей Астани з усього світу.

                                                           

Розпорядник підготовки до участі України у Світовій виставці «ЕКСПО2017» – Торгово-промислова палата України,  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України запрошують організації та підприємства до участі у виставці, адже можливість презентацій продукції та послуг є унікальною для українських представників. За додатковою інформацією просимо звертатися:

Центр Міжнародної ділової співпраці

Робоча група Офісу «ЕКСПО 2017»

Україна, 01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Тел. +38 (044) 278-12-51