Семінар у Полтавській ТПП

Тринадцять підприємств-членів Полтавської ТПП взяли участь у семінарі “Вихід та позиціонування на ринках арабських країн” . Навчання провела директор з розвитку бізнесу компанії UCCI Group, голова ради засновників UNDC, представник в Україні найбільшої у світі вільної економічної зони JAFZA  Вікторія РАХМАТУЛЛІНА.

На зустрічі йшлося про те, як правильно виходити на арабський ринок, як не припуститися великих помилок.

” Не обов’язково мати представництво в кожній арабській країні, – радить пані Вікторія, – достатьо вийти у Дубай, багатонаціональне місто, де представлений практично  увесь світ і який невдовзі може стати  Лондоном №2.  Адже у стратегії Об’єднаних Арабських Еміратів написано, що до 2030 року вони мають стати  центром світової торгівлі!”

 

Ще один аргумент на користь цього ринку  – це розвинений міжнародний банкінг. Адже нині арабські установи конкурують зі швейцарськими банками .

” Все там прозоро, єдина вимога- провести наприкінці року аудит, “- розповідала  Вікторія Рахматулліна…

А ще Дубай є світовим лідером з проведення найільших профільних виставок та конференцій. Участь у подібному заході –  це гарна нагода знайти нових клієнтів та ринки збуту.

 

” Обираючи саме Дубай, – радить далі лектор Вікторія Рахматулліна, – особливу увагу слід звернути на вільну економічну зону  Jafza – стратегічно важливий проект емірата, робота в якому дозволить захисти інтереси та зберегти інвестиції…”

Неоціненний досвід отримали учасники семінару від спілкування з гостею палати Вікторією Рахматулліною. Для них, як для членів ПТПП, семінар був безкоштовним.