Вітаємо члена палати з черговими здобутками!

ПАТ “АвтоКрАЗ” отримає цього року майже 2 мільярди гривень у якості державного замовлення на виробництво техніки. Цю новину повідомляє на своїй сторінці у соціальній мережі губернатор області Валерій Головко.

У столиці, пише він, відбулася нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. У ній брали участь Перший віце-прем’єр-міністр—Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, керівництво Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», представники Національного комітету з промислового розвитку, представники компаній з виробництва техніки.

“За моєї пам’яті це перша така нарада за останні роки, коли не просто обговорювалися проблеми машинобудування, а й шукалися шляхи підтримки та розвитку галузі. Та й Глава Уряду заявив, що особисто опікуватиметься цим питанням. Він дав доручення розробити технологічну карту щодо потреб державних структур у закупівлі техніки, потужностей виробників та з визначенням економічних вигід щодо економії Державного бюджету і створення нових робочих місць.

А щодо державних замовлень для ПАТ “АвтоКрАЗ”, то це підтримка не одного лише підприємства. Це підтримка 4,5 тисяч автокразівців і 7 тисяч працівників підприємств-постачальників, а якщо враховувати суміжні галузі — то 100 тисяч українців, які разом із замовленнями матимуть гарнтовану роботу і заробітну плату. Так що це інвестиції у власну економіку і співгромадян.

Ну і ще нагадаю, що флагман вітчизняного машинобудування виробляє не лише військову техніку, яка так вразила керівництво держави під час візиту до Кременчука, а й якісну комунальну та спеціальну техніку, що може оновити автопарк ДСНС, правоохоронних органів, комунальних підприємств, “- ділеться враженнями голова Полтавської облдержадміністрації В.Головко