Освітня виставка у Кременчуці

З 16 по 18 листопада 2016 року у Міському палаці культури м.Кременчук проходила ХІІІ Міжрегіональна спеціалізована виставка “Освіта та кар’єра”.

Організатором виставки виступило Кременчуцьке відділення Полтавської Торгово-промислової палати за підтримки виконкому Кременчуцької міської ради, Департаменту освіти виконкому Кременчуцької міської ради, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької РДА та  Горішньоплавнівської міської ради.

За час існування виставки її учасниками були навчальні заклади з різних куточків України: Полтави,  Харкова, Києва, Запоріжжя, Черкас,  Сум, Дніпропетровська та Одеси. Багато з них стали постійними учасниками, проте кожного разу  вони дивують своїми експозиціями та новими програмами і заходами для абітурієнтів.

Під час цьогорічної виставки майбутні абітурієнти та їхні батьки мали можливість поспілкуватися із представниками вишів, дізнатися про підготовчі програми, які пропонують різні навчальні заклади.

Із визначенням майбутньої професії допомагав Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості.  Його фахівці  проводили профорієнтаційні тести, допомагали майбутнім абітурієнтам дізнатися чи буде перспективною та чи інша  професія в майбутньому та які фахівці потрібні зараз місту та країні.

Цього разу у виставці взяли  участь представники 20-ох  навчальних закладів  з різних куточків України. Зокрема, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, – Кременчуцький медичний коледж ім. В.І. Литвиненка, Кременчуцький льотний коледж НАУ, – Кременчуцький інститут “Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля”,  Сумський державний університет,  Полтавський університет економіки і торгівлі,  Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”, – Харківський інститут фінансів КНТЕУ, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”,  Вище професійне училище №7 та інші ВНЗ.

Освіту за кордоном представляли  EUROSTUDENT ™ – освіта в Польщі та Чехії; Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Польща та ТОВ Фірма “Аверс-Експрес ЛТД” навчання у Європі, США, Канаді та Китаї.

Усі дні виставки були насичені яскравими враженнями та знайомствами. Організатори цього традиційного у наддніпрянському місті заходу мають тверде переконання, що освітня виставка є  гарною підмогою у визначенні подальшого життєвого шляху нашим випускникам.