«АвтоКрАЗ» приєднався до світової автомобільної спільноти

Це підтверджує сертифікат ISO/TS 16949:2009 системи менеджменту якості для автовиробництв, виданий «КрАЗу» минулого тижня міжнародним німецьким сертифікаційним органом DEKRA. Метою технічної специфікації  є розробка системи менеджменту якості, яка забезпечує постійне поліпшення якості з акцентом на попередження дефектів та зменшення втрат у ланцюгу постачання.

Отриманню сертифікату передувала масштабна робота усіх підрозділів автозаводу задля виконання сучасних вимог світового автопрому,  а також дві ретельні аудиторські перевірки, проведені міжнародними аудиторами в червні та вересні поточного року.

Із 2004 року система менеджменту якості компанії була сертифікована на відповідність вимогам ISO 9001. Та завдяки постійному вдосконаленню процесів системи менеджменту та методів роботи вдалося впровадити сучасну систему менеджменту якості, яка функціонує на підприємствах світової автомобільної промисловості.

Дійсність сертифікату ISO/TS 16949:2009 на систему менеджменту якості ПАТ «АвтоКрАЗ» можна перевірити за його номером на офіційному сайті Міжнародної групи автомобільної промисловості IATF (International Automotive Task Force) за адресою http://www.iatf-customerportal.org/