Полтавська ТПП -учасник з’їзду УСПП

У Києві триває  XIV З’їзд Українського Союзу промисловців та підприємців. У складі делегації Полтавської області на форумі присутній президент Полтавської торгово-промислової палати Володимир Олійник.

Полтавщину також представляють: члени  Ради  ПТПП голова спостережної ради  ПАТ “Завод “Лтава” Сергій Змієвець, генеральний директор ПАТ “АвтоКрАЗ” Роман Черняк, директор ТОВ ІВП “Елмаш” Микола Олексієнко, голова правління ПАТ “Хорольський механічний завод” Михайло Міщенко, виконавчий директор Полтавського регіонального відділення УСПП Володимир Псєха.

Очікується, що буде названо ім’я народного депутата, який очолить офіс представника промисловців і підприємців в парламенті. Як вважає керівник УСПП Анатолій Кінах, це повинен бути народний депутат, який розуміє, що популізм не вирішить проблем, розбирається в економіці, готовий захищати національного виробника, і підтримає План модернізації країни від Антикризової ради УСПП.

Як відзначають учасники зібрання,  це має бути  оперативний і доступний механізм комунікації бізнесу і влади, який дозволить створювати нові робочі місця і наповнювати бюджет податками.

Як повідомляє сайт УСПП, Антикризова рада громадських організацій УСПП на засіданні 28 жовтня 2016 схвалила проект антикризової програми спільних дій влади та бізнесу. Зокрема, в ній враховані позиції Плану модернізації України, розробленого Федерацією роботодавців. Документ передбачає заходи з відновлення довіри до банківської системи, вдосконалення фіскальної системи, напрямок розвитку оборонно-промислового комплексу, стимулювання науково-технічної та інноваційної діяльності, проектів будівництва та енергозбереження в житлово-комунальній сфері.