Армійські КрАЗи гідно демонстрували вітчизняний військовий потенціал

Завершила роботу масштабна виставка «Зброя та безпека – 2016», яка вже у 13-й раз зібрала в столиці найкращих вітчизняних і зарубіжних представників військової індустрії. Як повідомляє прес-служба ПАТ «АвтоКрАЗ», поряд з іншими вітчизняними та іноземними компаніями, кразівці представили  військовим країни і зарубіжжя широку лінійку передових армійських моделей, у числі яких було два дебютанти.

Новинки – броньований безрамний важкий всюдихід КрАЗ-Халк і бронеавтомобіль КрАЗ-Спартан, обладнаний безпілотним управлінням, розмістилися на великому окремому стенді в павільйоні Міжнародного виставкового центру. Ще п’ять уже відомих силовим структурам зразків серійної бронетехніки КрАЗ: істотно модернізовані дизельний КрАЗ-Кугуар і КрАЗ-Спартан з різними додатковими опціями, КрАЗ-Фіона на базі всюдихода 6х6 КрАЗ-6322, КрАЗ-Шрек-М в модифікації «Размінувальник» і КрАЗ- Шрек для транспортування особового складу на базі автомобіля КрАЗ-5233НЕ (4х4), розташувалися на відкритому майданчику МВЦ. Вся перевірена війною на сході серійна бронетехніка КрАЗ була додатково посилена опціями, бойовими модулями і різними системами: навігації, спостереження, пожежогасіння, Run Flat, а також спецобладнанням українських і іноземних виробників.Крім Кременчуцького автозаводу, КрАЗи різних моделей в якості бази з встановленими різними спецнадбудовами – усього порядку 30 одиниць, експонувалися на стендах провідних українських машзаводів і підприємств ОПК. Зокрема, Кременчуцький вагонний завод представив на своєму стенді мобільний банно-пральний комплекс на кразівському шасі і нову, створену у партнерстві з КрАЗом, траншейно-котлованну машину, на базі шасі всюдихода КрАЗ-5233НЕ з броньованої кабіною, моторним відсіком і паливним баком. Укрспецтехніка показала РЛС «Малахіт» із перешкодозахищеністю, Укроборонпром – мобільну ремонтну майстерню, Чернігівський ремонтний завод – ТММ, а також інші українські виробники вибрали в якості бази під свої спецвироби всюдиходи КрАЗ підвищеної прохідності.

img_7039-%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f  img_7289-%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f  img_7119-%d0%ba%d0%be%d0%bf%d0%b8%d1%8f

Завдяки якісній і злагодженій роботі із підготовки до виставки топ-менеджерів і фахівців ПАТ «АвтоКрАЗ», їх активної і плідної праці протягом чотирьох виставкових днів, продукція вітчизняного виробника – заводу КрАЗ, була представлена на виставці на найвищому рівні. Підтвердженням цього стала велика кількість відвідувачів і їх нескінченний інтерес до експонатів компанії. Серед гостей на експозиції ПАТ «АвтоКрАЗ» було і керівництво силових відомств країни – секретар Ради національної безпеки і оборони України А. Турчинов, Міністр внутрішніх справ України А. Аваков і заступник міністра оборони України В. Муженко. У черговий раз високі чиновники схвально відзначили активну роботу українського виробника із розширення лінійки військової техніки КрАЗ, дали їй високу оцінку і наголосили, що саме таких сучасних технічних засобів зараз не вистачає на передовій. Уже вкотре вище військове керівництво країни обнадіяло «КрАЗ» у питанні закупівель у вітчизняного виробника, зазначивши, що проголошене урядом гасло про пріоритет вітчизняного перед імпортним, як ніколи актуальне і повинно неухильно виконуватися всіма чиновниками на місцях.

Усіх гостей своєї експозиції, серед яких були й численні представники ЗМІ, КрАЗ ознайомив з новою і серійною продукцією, оснащеною додатково різними опціями, проконсультував із питань її технічних можливостей, експлуатації та обслуговування. Було проведено низку зустрічей і переговорів керівництва підприємства з Укроборонпромом, представниками силових відомств, українських і закордонних компаній – розробників і виробників озброєння і військової техніки, партнерами збройного бізнесу,  іноземними замовниками оборонної продукції. Участь в заході пройшла успішно і дала компанії хороші результати – безліч перспективних знайомств і цікавих спільних проектів.