В Полтавській ТПП семінар для підприємців

Заощадити власний бюджет, виявляється, можна скориставшись послугами вітчизняних компаній, що впроваджують досвід енергозбереження. Потрібні кредити для придбання та облаштування  енергозберігаючими технологіями підприємства, офісу чи побутового приміщення? Це теж можливо завдяки енергокредитам для юридичних та фізичних осіб  та залученню інвестицій. Про це говорили на семінарі-практикумі в Полтавській ТПП «Інновації в бізнесі- енергозберігаючі технологія».

Захід влаштували за підтримки  Полтавського регіонального відділення УСПП, групи компаній “Енергосфера” , компаній “Атмосфера” та “ЕФФІ”, а також  Полтавської облдержадміністрації та Полтавського міськвиконкому.

В залі зібралися 50 активних членів бізнес-середовища області. Тих, хто давно вже зрозумів: заощадити кошти в умовах енергодефіциту і зростання цін можна лише шляхом пошуку ідей, власній обізнаності  і підприємливості.

Учасників семінару привітала директор Департаменту економічного розвитку Полтавської облдержадміністрації Інна Іщенко. Як зазначила вона, в області нині діє комплексна програма  заходів з енергозбереження, що складається з кількох напрямів роботи:  зрушень в комунальній, промисловій та соціальній сферах. «Енергозбереження – це не локальний ремонт чи заміна вікон в одному окремому приміщенні, це впровадження в кожну сферу нашого життя насосів, сонячних колекторів, ламп, а також енергоаудит, енергоменеджмент, альтернативні джерела енергії. Відтак, про це треба говорити, цьому треба вчитися. Тим більше, що технічна думка нарізі відповідає  споживацькому інтересу…»

Деякі із новинок ринку були представлені спонсорами семінару, компанією «Атмосфера» та «EFFI». Учасники семінару також отримали консультації від фахівців щодо особливостей кредитування , придбання та встановлення  обладнання.

Зокрема «Аtmosfera»  — міжнародна група компаній, представила сонячні колектори, сонячні електростанції мережеві і автономні, теплові насоси, автономне вуличне освітлення. Устаткування цієї торгової марки успішно використовується для енергозабезпечення лікарень, дитячих садків, гуртожитків, готелів, приватних і комерційних об’єктів.

EFFI перший і єдиний, на даний момент, виробник водяних стельових інфрачервоних систем в Україні. Система водяних стельових клімат-панелей дозволяє вдвічі скоротити енергоспоживання. Разом з  високоефективним опаленням, стельові клімат-панелі можуть бути використані і для охолодження. Важливою перевагою панелей є можливість роботи з абсолютно будь-яким джерелом тепла: газовим або електричним котлом, твердопаливною  системою або тепловим насосом, магістральними мережами опалення. Особливо ефективні у великих приміщеннях. Безпечні клімат-панелі можуть бути застосовані у будівлях з підвищеною категорією пожежної небезпеки, прекрасно підходять для лікарень, дитячих садів і шкіл.

 

Як відзначив президент Полтавської  ТПП Володимир Олійник. «Семінар з енергозбереження – це один з прикладів роботи палати з підтримки підприємницької діяльності наших членів у плані надання освітніх послуг, – такі чи інші зустрічі у лекційній залі палати будуть регулярними у палаті.»