Громадськість про податки

Як повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Полтавській області, відбулося розширене засідання  Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Полтавській області.  «Громадська рада при Головному управлінні державної фіскальної служби Полтавщини була утворена, працювала та працює лише для того, щоб думка громадськості та платників податків була почута на найвищому рівні та обов’язково враховувалася під час реалізації державної політики», – підкреслив голова ради  Олексій Нестуля.  З головою ради погодилися в.о. начальників Головного управління ДФС у Полтавській області та Полтавської митниці ДФС – Сергій Садовий та Валерій Остапчук, запрошені на засідання. Зокрема Сергій Садовий підкреслив, що виховання високого рівня податкової культури населення – це один з пріоритетів діяльності фіскальної служби, а допомога громадськості в цьому напрямку зробить цю роботу більш ефективною та дієвою.

Враховуючи розширений формат засідання Громадської ради до участі в ньому були запрошені представники найповажнішої галузі економіки Полтавщини – сільгоспвиробники. Серед питань порядку денного крім підсумків роботи органів ДФС та Полтавської митниці ДФС найбільшу увагу присутніх викликала тема новацій в адмініструванні ПДВ підприємствами спеціального режиму оподаткування, а також проблемні питання, що пов’язані із цими змінами.

В ході жвавої та емоційної дискусії членами Громадської ради та аграріями, запрошеними на засідання, було прийнято рішення розробити та узгодити спільний проект пропозицій щодо змін у податковому законодавсті в частині режиму спецоподаткування ПДВ сільськогосподарських виробників. Члени Громадської ради спільно із представниками ГУ ДФС у Полтавській області зобов’язалися, що висловлені під час конструктивного обговорення проблемних питань пропозиції та зауваження, обов’язково будуть належним чином опрацьовані та направлені до відповідних адресатів.