Зустріччю задоволені

Зустрічі у форматі В2В відбулися в Полтаві між підприємцями Полтавщини та представниками бізнес-місії Королівства Бельгії. Візит бельгійської делегації проходив у рамках угоди про співпрацю, що триває між Полтавською областю та провінцією ЕНО. Понад 10 років, як при Полтавській торгово-промисловій палаті діє бюро економічного представництва провінції “ЕНО Девелопман”. Нинішній візит  організували спільними зусиллями палати , бюро  та керівника міжнародних проектів “ЕНО Девелопман” Каролін Доріньо. Разом з представниками влади вона привітала учасників зустрічі, наголосивши на важливості кооперації в освоєнні нових ринків Європи, обопільновигідних проектах, зміцненні давніх дружніх  зв’язків між Полтавщиною та Бельгією.

Одразу 4 бельгійські провінції були представлені у бізнес-місії. Патрік Мейфруа, менеджер компанії з виробництва автомобільної продукції,  з Фландрії. Він член одразу двох Торгово-промислових палат Бельгії. “Вже маю діалог з однією українською компанію, – сказав він на зустрічі в Полтаві, – сподіваюся, що на Полтавщині знайду партнера, з яким будемо корисними один-одному…”

img_3689 img_3765 img_3694 img_3637 img_3679 img_3649

img_3686 img_3700

Залишилися задоволеними зустріччю і керівники Кременчука. Заступник міського голови Валерій Декусар та директор КТП 1625 Сергій  Шиян мали розмову щодо організації утилізації твердих побутових відходів з представником компанії  SPAQuE, яка має 25 річний досвід у галузі  відновлення територій недіючих промислових зон та сміттєзвалищ.

Бізнес-місія продовжує свою роботу…