Припинити свавілля щодо ТПП!

Цього вимагає прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Як повідомляє прес-служба ТПП України, Прем’єр-міністр України звернувся до МВС, Національної поліції, ДФС за участю служби безпеки України та Генеральної прокуратури України з вимогою проаналізувати стан порушених кримінальних проваджень стосовно Торгово-промислової палати України та забезпечити здійснення заходів щодо їх швидкого, повного та неупередженого розслідування і прийняття відповідного рішення згідно з законодавством. Бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета також підтримав позицію прем’єр-міністра і висловив надію, що ситуація навколо ТПП України стабілізується.

 

«У мене є прохання до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ і ДФС: будь ласка, припиніть займатися свавіллям по відношенню до ТПП України. Якщо у вас є що пред’явити – протягом місяця пред’явіть, але припиняйте займатися терором. Я думаю, якщо за два роки цих «старань» ви нічого не знайшли, то там нічого і немає», – звернувся до правоохоронних органів Володимир Гройсман.

 

Про це він заявив після виступу президента ТПП України Геннадія Чижикова у ході зустрічі з підприємцями та бізнес-асоціаціями України.

Президент ТПП України Геннадій Чижиков присвятив більшу частину свого виступу темі щодо ситуації навколо Палати. Вже майже два роки здійснюються безпідставні переслідування керівництва та працівників ТПП України.

 

Численні обшуки й утиски Торгово-промислової палати України, яка сьогодні втілює увесь потенціал вітчизняного бізнесу, дуже непокоять міжнародних інвесторів і партнерів, котрі готові консолідуватися задля підвищення рівня підприємництва в Україні й євроінтеграції бізнесу.

 

«Правоохоронні органи України переслідують не тільки підприємства, а й окремі бізнес-асоціації. Наші європейські колеги дивуються з цього приводу. Вони питають: якщо ви не можете захистити свої найбільші об’єднання, то як ви можете захистити наші і свої інвестиції в Україну?», – сказав Геннадій Чижиков.

 

Таким чином, прем’єр-міністр дав сигнал бізнесменам про готовність працювати над проблемами і робити бізнес-клімат в країні комфортнішим.

 

 

 

 

Прес-служба ТПП України

044 2791899

press@ucci.org.ua