Очікуємо на бізнес-місію з Бельгії

Полтавська ТПП  повідомляє про візит представницької бізнес-місії Королівства Бельгії до України 18-23 вересня 2016 року.  Полтавська ТПП є співорганізатором заходів делегації ділових кіл в Полтавській області. Довідки : представництво Провінції ЕНО (Королівство Бельгія) при Полтавській ТПП, відділ ЗЕД ПТПП.

Наразі попередній перелік підприємств – учасників делегації:

 • ABITEX (Фландрія)Anthony ABBELOOS
 • www.abi-tex.comВиробник домашнього текстилю, а саме скатертин (на метри в рулоні або готові) семи видів за якістю, які експортуються в 40 країн світу. ABITEX постачає продукцію оптовикам і дистриб’юторам, але в деяких країнах в магазини (безпосередньо або через агентів). Фірма також спеціалізується на адгезивних плівках (Abifix).  70% клієнтів це магазини типу «Зроби сам» (такі, як Mr| Bricolage|, Bricomarche| і ін.)
 • BELEXPORT (Фландрія)Tony DERWAELSales Director|http://www.belexport.com/

   

  Bel’Export  продає приблизно 80 000 тон фруктів і овочів на рік. Велика частка свіжою продукції експортується майже у всі країни  Європи і частково в інші країни за її межами. Така позиція компанії на ринку зміцнилася  завдяки недавнім інвестиціям в різні етапи виробництва, такі як методи обробки, технології зберігання, розведення нових сортів фруктів і нова офісна інфраструктура.

  Нова пакувальна машина і  матеріал для пакування дозволили поліпшити внутрішній процес на підприємстві, спрямований на зберігання якості тільки-но зірваних фруктів.

  Крім того,  інвестиції в новітню технологію  забезпечують оптимальні умови  для зберігання свіжих овочів і фруктів. На додаток до  інновацій в галузі обробки і технологій Bel’Export регулярно пропонує ринку нові сорти фруктів. Нещодавно на ринок був виведений новий сорт яблук і вишень.

  Bel’Export реалізує на ринку свої овочі і фрукти під торговою маркою Bel’ de Looz. Ця марка гарантує свіжість і високу якість продуктів, вирощених на родючій землі регіону Haspengouw.

  Марка Bel’ de Looz включає широкий асортимент свіжих овочів і фруктів, зокрема яблука і груші.

 • BELOURTHE| (Валлонія)Vincent GRAHAYwww.belourthe.be 

  Компанія Belourthe є найбільшим заводом в Європі з виробництва харчування на основі зернових, яка пропонує партнерам свій досвід у здоровому харчуванні. Ми пропонуємо  великий асортимент молока і харчування із зернових для немовлят від народження до 3 років. Ми можемо також запропонувати спеціальні продукти для осіб з особливими потребами (для вагітних жінок, годуючих матерей|, діабетиків і літніх людей). Всі наші продукти можуть споживатися у будь-якому віці. Ми  здійснюємо експорт у всьому світі під нашими власними брендами Ninolac і Fortilac, а також під приватною маркою.

 • CYPRESS DIAGNOQSTICS (Фландрія)Herman MISSINE, Managing  Directorwww.diagnostics.behttp://www.diagnostics.be/ru/ (російською мовою)

   

  Cypress| diagnostics виробляє реагенти і устаткування, призначені для діагностики в невеликих і середніх клінічних лабораторіях.

  Компанія орієнтована на високу якість продукції, сертифікована  ISO, її продукція має європейську маркіровку СЕ. В даний час компанія експортує свою продукцію в більш, ніж 100 країн світу.

 • FRISOMAT (Фландрія)Affiliate Managerwww.frisomat.com

   

  FRISOMAT є бельгійською вертикально інтегрованою компанією, що спеціалізується на розробці, виробництві і зведенні промислових споруд за концепцією Frisomat. З 1978 року для їх будівництва використовуються профілі з холоднокатаної гальванизованої сталі. Концепція  Frisomat знаходить широкий спектр використання, починаючи з  логістичних центрів, офісів, складів і виробничих приміщень, завершуючи авіаційними і спортивними спорудами. Frisomat має в Києві дочірню компанію, ідеальне розташування якої дозволяє обслуговувати  український ринок, де вже є  реалізовані проекти. Пряма співпраця між Frisomat Україна і головною компанією Frisomat гарантує плавний перехід від  проектування до будування з дотриманням бельгійських стандартів якості.

 • SPAQхE SA (Валлонія)Claudia NECULAU, Associate Managerwww.spaque.be ; www.english.spaque.be/01215/fr/Home 

  Сфера діяльності: відновлення промислових зон і сміттєвих звалищ

   

  Маючи 25-річний досвід, компанія SPAQuE є зразковою консалтінговою фірмою в галузі відновлення територій недіючих промислових зон і сміттєвих звалищ. Завдяки своєму досвіду, компанія визнана ключовим  оператором і головним підрядником на міжнародному рівні з наукового підходу до навколишнього середовища.

  SPAQuE є консалтінговою фірмою, що спеціалізується на наступних видах діяльності:

  • Поповнення інформації про забруднені території
  • Техніко-економічне і містобудівне обгрунтування для забруднених територій
  • Проектування і виконання відновлюваних робіт на забруднених територіях і будівельних майданчиках
  • Нагляд за виконанням відновлюваних робіт
  • Догляд і менеджмент після виконання робіт
  • Розробка проектів по виробництву зеленої енергії на відновлених територіях сміттєвих звалищ і покинутих об’єктів промислової забудови з використанням біогазу (когенерація), сонячної енергії, енергії вітру і мікро-гідроелектростанцій, а також енергетичних культур (міскантус).
  • UMBROSA (Фландрія)Peter VANDERKEILENwww.umbrosa.beУнікальні дизайнерські рішення  для захисту від сонця – краще не охарактеризуєш  компанію Umbrosa. Компанія знаходиться в Бельгії і пропонує оригінальну колекцію  першокласних  гнучких  і майстрово виконаних рішень, якість яких відповідає контрактним умовам продажу – – Paraflex, Ingenua, Icarus, Rimbou, Spectra, Eclipsum, Infina, Nauta і Piet– кожна серія є чудовим і стильним захистом від сонця. Рішення є втіленням елегантності і вишуканої простоти у поєднанні з дивовижною ергономікою, що забезпечує легкість у використанні. Компанія цілеспрямовано залучає   до роботи  висококласних  бельгійських дизайнерів і здійснює виробництво винятково в Бельгії. Компоненти виготовляються з міцного анодованого алюмінію, стійкого до  Уф-випромінювання матеріалів і високоякісних тканин, що забезпечують  довготривалий термін служби. Парасольки  Umbrosa експортуються в більш, ніж 60 країн  і використовуються у всьому світі як в житловому, так і в  торгівельному секторах.
  • UNIGOM NV (Фландрія)Partick MEYFROITwww.unigom.be 

   Unigom є незалежною сімейною компанією, що спеціалізується на суцільногумових шинах, вироблюваних на підприємстві в Wevelgem.

   Вони призначені для вилочних навантажувачів  і  наземного допоміжного обладнання (НДО).

   Оскільки ми є відповідальними виробниками, то приділяємо увагу всьому життєвому циклу шин

  • Компанія Galactic (Провінція Ено) спеціалізується на безпеці харчових продуктів, і зокрема, ії продукція використовується для збереження м’яса, асідіфікації (закислення) молока і збереження молокопродуктів.