Прилуки – ще одне українське місто, яке прибиратиме КрАЗ-«Дорожник»

 

Як повідомляє прес-служба «АвтоКрАЗ»,  у партнерстві із кременчуцькою виробничою компанією «Віва» кразівці створили новий універсальний дорожник. Спецмашина виготовлена згідно із умовами  тендеру КП «Послуга» (Чернігівська обл.), що виграв Кременчуцький автозавод у травні поточного року в якості постачальника шасі.

Дорожня комбінована машина базується на шасі автомобіля КрАЗ-65053 (6х4) із капотом інтегрального типу, шасі має стандартну комплектацію. Спецобладнання  містить  снігоочисний відвал із шириною очищення   до 3,0 м, піскорозкидувач із місткістю бункеру 7,2 куб. м., 12- кубову ємність   для  води, щітку, шириною очистки 2,5 м. Керування робочими органами і системами обладнання та снігоочисного відвалу здійснюється дистанційно, з кабіни водія.

МДКЗ призначена для цілорічного використання з утримання доріг з твердим покриттям. У зимовий період машина використовується з піскорозкидальним обладнанням для посипання інертними матеріалами поверхні тротуарів і доріг, а також для очищення дорожнього полотна від снігу плужно-щітковим обладнанням. У літній період вона легко переобладнується поливомийним устаткуванням для миття і поливу дорожнього покриття, миття прилоткової смуги і поливу зелених насаджень.

Універсальна спецмашина була передана замовнику  і відправилася до м. Прилуки виконувати свої прямі обов’язки.