Полтавська торгово-промислова палата долучилася до урочистих привітань полтавським підприємцям

З нагоди Дня підприємця в Полтаві відбулися урочистості, участь в яких взяла і Полтавська торгово-промислова палата. На зібранні в Полтавській обласній державній адміністрації  президент ПТПП Володимир Олійник привітав активних членів ПТПП.

  • За значні досягнення в підприємницькій діяльності, розширенні експорту українських товарів , особисті заслуги в розбудові Полтавської торгово-промислової палати  Почесний диплом ПТПП отримав директор   ТОВ «Фірма «Діамант» ЛТД « Микола  Сафонов.

 

  • Почесну відзнаку палати «Герб Полтавської торгово-промислової палати» було вручено директору ПП «Компанія «Надежда»  Віктору Батраченку, за досягнення  в бізнесі, особисті заслуги в розбудові  Полтавської ТПП та активні зусилля для піднесення  авторитету Полтавської області

 

  • Директор ТОВ НВП «Компанія ІНГВАР» (м.Полтава)  Ігор Садовніков, директор ТОВ «Дзета ЛТД»  Олександр Цись з Лохвицького району та приватний підприємець з Новосанжарського району Віта Немченко  отримали  Почесні грамоти  Полтавської торгово-промислової палати.

 

Нагороджуючи підприємців, президент Полтавської ТПП зичив їм найкращих досягнень та успіхів.

«Вітаючи наших бізнесменів з  Днем підприємця, хотів би їм низько вклонитися, бо вони займаються сьогодні створенням нових робочих місць, наданням послуг, і це серйозна складова  економічно-громадського життя в кожному місті, райцентрі та і в сільських населених пунктах», – наголосив президент Полтавської ТПП Володимир Олійник.

Як відзначалося на урочистостях, відновлена соціально-економічна інфраструктура Полтавщини – це результат роботи не тільки вмілої роботи владних структур, а й бізнесових кіл. Так підприємці  області продовжують вкладати ресурс у розвиток соціальної сфери, попри складні реалії.

Президент Полтавської торгово-промислової палати Володимир Олійник у вітальному слові наголосив на важливій складовій успішної діяльності – співпраці бізнесу  з високопрофесійними фахівцями Торгово-промислової палати: спеціалістами із сертифікації, оцінки, штрих-кодування та інших послуг, що надає сьогодні Полтавська ТПП.

Президент наголосив на нових послугах, які  допоможуть бізнесу у тяжких реаліях. Зокрема , до послуг членів палати Сектор підтримки експорту, що діє за принципом єдиного вікна. Для членів палати Недержавний реєстр надійний партнерів, з яким можна ознайомитися на сайті палати. Відділ зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій та інновацій , маючи розгалужену мережу закордонних партнерів, допомагає в експортних операціях та пошуку ділових партнерів.

Особливо президент ПТПП відзначив велику просвітницьку роботу, що веде нині палата. Щомісяця тут  проходять такі потрібні сьогодні бізнесу навчальні семінари – тренінги. У якості спікерів виступають як полтавські спікери – аналітики, фахівці, так і експерти європейського рівня.  Наприклад, відділ навчання та роботи з членами палати постійно проводить  семінари щодо особливостей нової процедури публічних закупівель у системі «Прозоро».