Ісламська Республіка Афганістан виявляє інтерес до полтавського бізнесу

На адресу Полтавської ТПП надійшов лист від однієї авторитетної компанії із Ісламської Респібліки Афганістан. В ньому,  зокрема, йдеться про підвищений інтерес з боку Міністерства промисловості та торгівлі Афганістану до полтавських підприємств, організацій та фірм.  Адже наразі Афганістан дотримується вектору зовнішньоекономічного розвитку у бік Європи. А Україна- це саме та країна, котра в змозі конкурувати з  російським товарами та послугами  і є  одним із бажаних стратегічних партнерів у європейському регіоні.

Найбільш ж актуальною виявляється Полтавщина , як лідер  у виробництві сільгосппродукції, та регіон, де з сконцентровані  потужності з переробки  та виробництва  продовальчих товарів. А вони сьогодні  дуже актуальні на ринку Афганістану.

Відтак  вже сформована делегація з числа розвинених компаній, які зацікавлені ближче познайомитися з Полтавською областю з метою вироблення найбільш перспективних  напрямів співпраці між комерційними стурктурами України та Афганістану.

Незабаром афганська делегація відвідає Полтавщину, а зараз Полтавська ТПП готова прийняти замовлення від полтавського бізнесу на участь у майбутній зустрічі.