ПАТ «Укрзалізниця» уклала договори з ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»

ПАТ «Укрзалізниця» уклала договори з ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» на поставку 21 пасажирського вагона на загальну суму 303 399,95 тис. грн. Про це пише міський портал новин “В Полтаві.info”.

Відповідно до укладених договорів, Крюківський вагонобудівний завод має поставити “Укрзалізниці” до кінця 2016 року 21 пасажирський вагон, а саме купейні спальні вагони. Зокрема, до 31 жовтня має надійти 2 вагони, до 31 листопада – 6 вагонів, а до 31 грудня – 13 вагонів.

Передбачається, що нові вагони курсуватимуть у складі фірмових поїздів на популярних напрямках Київ – Львів, Київ – Дніпропетровськ, Київ – Новоолексіївка та Одеса – Москва.

Публічне акціонерне товариство «Крю́ківський вагонобудівни́й заво́д» (КВБЗ) — одне з найбільших і найстаріших машинобудівних підприємств в Україні, що спеціалізується на виробництві транспортних засобів, у першу чергу залізничного рухомого складу. Розміщений у місті Кременчук, Полтавської області.