Полтавська торгово-промислова палата пропонує підготовку пакетів документів щодо здійснення закупівель у системі Prozorro: консультації, підготовка документів та проведення держзакупівель.

Послуги, що надаються Полтавською ТПП:

  1. Консультаційні послуги з питань здійснення закупівель (Усні консультації для членів ТПП – безоплатні) за 1 годину.
  2. Підготовка додаткових документів для проведення публічних закупівель (річний план, протоколи тощо).
  3. Підготовка пакету документів для проведення процедури відкритих торгів на закупівлю товарів, послуг (для підприємств – членів ТПП та бюджетних установ).
  4. Підготовка пакету документів для проведення процедури відкритих торгів на закупівлю робіт.
  5. Консультаційні послуги з питань публічних закупівель протягом року в телефонному режимі.
  6. Підготовка пакету документів для проведення переговорної процедури (без документів, які не оприлюднюються).
  7. Висновок щодо можливості застосування переговорної процедури.

 

Це маємо знати: з 1 квітня 2016 року всі закупівлі переве­дені в  електронний режим для органів центральної влади та державних підприємств, із  серпня – це було зроблено для решти держав­них замовників.

Сфера державних закупівель у нашій країні продовжує постійно змінюватися та вдосконалюється з метою приведення її до найкращих світових практик. Нині реформування державних закупівель в Україні спрямовано на якомога швидше впровадження саме електронних торгів і введення електронного документообігу. При цьому пріоритетним напрямком реформи є забезпечення безперешкодного доступу громадськості до інформації про держзакупівлі та використання державних коштів.

Для країн Європейського Союзу механізм здій­снення державних закупівель у формі електронного аукціону регламентований відповідними Директива­ми ЄС. Як свідчить європейська практика, здійснення закупівель через електронні торговельні майданчики несе відповідні плюси як для замовників торгів, так і для постачальників.

Нині в Україні створено нормативно-правову та інституційну базу для переведення державних закупі­вель в електронний формат.

 

Відділ навчання та роботи з членами ПТПП нагадує про семінари з питань публічних закупівель в  системі «ProZorro» https://www.tpp.pl.ua/2016/03/12/405/

📍м. Полтава, вул. Автобазівська 7, оф.2
📞(0532) 505 080; (0532) 505 087
📧ves@tpp.pl.ua ; cci@tpp.pl.ua