Про енергозберігаючі технології розповіли на семінарі в Полтавській торгово-промисловій палаті

 

(2.06.2016 р.)

Про енергозберігаючі технології розповіли на семінарі в Полтавській торгово-промисловій палаті

 

Семінар-практикум, що відбувся в Полтавській ТПП 2 червня 2016 р. за підтримки  Полтавського регіонального відділення УСПП, групи компаній “Енергосфера” , компаній “Атмосфера” та “ЕФФІ”, а також Полтавської облдержадміністрації та Полтавського міськвиконкому, зібрав понад 50 активних членів бізнес-середовища міста. Тих, хто давно вже зрозумів: заощадити кошти в умовах енергодефіциту і зростання цін можна лише шляхом пошуку ідей, власній обізнаності  і небайдужості. Тим більше, що технічна думка нарізі відповідає  споживацькому інтересу. Деякі із новинок ринку були представлені спонсорами семінару, компанією «Атмосфера» та «EFFI». Учасники семінару також отримали консультації від фахівців щодо особливостей кредитування , придбання та встановлення  обладнання.

Учасників привітав президент Полтавської  ТПП Володимир Олійник. «Сьогоднішній семінар – це один з прикладів роботи палати з підтримки підприємницької діяльності наших членів, – сказав він.  При палаті працює також  економічне представництво бельгійської Провінції Ено. Наразі воно представляє інтереси бельгійської фірми «Вальверт», і має на меті впровадити на території Полтавської області проект встановлення обладнання для виробництва і використання біопалива. Отже, якщо час вимагає від  наших підприємців нових рішень, ми допоможемо скоротити шлях до них, зокрема й надалі, привертатимемо увагу наших членів  до запровадження новітніх енергоефективних технологій,  обладнання ними різних сфер господарської діяльності,  залучення для їх впровадження потенційних інвесторів.».

 

Бекграунд

«ATMOSFERA»  — міжнародна група компаній, яка працює в Україні, Білорусі, Молдові, країнах ЄС та Китаї. Пропонує сонячні колектори, сонячні електростанції мережеві і автономні, теплові насоси, автономне вуличне освітлення. Устаткування цієї торгової марки успішно використовується для енергозабезпечення лікарень, дитячих садків, гуртожитків, готелів, приватних і комерційних об’єктів.  Співпраця з «ATMOSFERA» – це готове інженерне рішення з виробництва енергії, що забезпечує оптимальне поєднання витрат на установку та експлуатацію обладнання.

EFFI – перший і єдиний, на даний момент, виробник водяних стельових інфрачервоних систем в Україні. Система водяних стельових клімат-панелей дозволяє вдвічі скоротити енергоспоживання. Разом з  високоефективним опаленням, стельові клімат-панелі можуть бути використані і для охолодження. Важливою перевагою панелей є можливість роботи з абсолютно будь-яким джерелом тепла: газовим або електричним котлом, твердопаливною  системою або тепловим насосом, магістральними мережами опалення. Особливо ефективні у великих приміщеннях. Безпечні клімат-панелі можуть бути застосовані у будівлях з підвищеною категорією пожежної небезпеки, прекрасно підходять для лікарень, дитячих садів і шкіл.