З Європою та світом

Під таким гаслом у Сумах пройшла XІІI Міжнародна універсальна виставка міжрегіональної і зовнішньоекономічної співпраці «Слобожанський міст-2016», яку організовує Сумська торгово-промислова палатаhttps://www.facebook.com/sumycci/ .

Участь у зібранні взяла і Полтавська торгово-промислова палата в особі президента Володимира Олійника та директора  Кременчуцького відділення Віктора Гинькута.

« Для Полтавської ТПП є за честь мати такого сусіда як Сумська торгово-промислова палата, – відзначив президент ПТПП В.Є.Олійник, оскільки виставковий напрям палатівської системи підтримки бізнесу – один з пріоритетних, й зокрема Полтавської ТПП, ми завжди беремо участь у «Слобожанському мості», аби додати досвіду і налагодити шляхи для співпраці наших членів з багатьма підприємницькими структурами Слобожанщини та  присутніх  представників економічних відділів дипломатичних структур».

Свої виробничі здобутки презентували близько 40 підприємств
області – лідери у галузях машинобудування, переробної, легкої промисловості, енергетичного комплексу, консалтингу, освіти та інформаційних технологій

Родзинкою» став Міжнародний бізнес-форум «Відчиняємо ворота в Європу» за участі    експертів у галузі міжнародного права, представників бізнесу зарубіжних держав, дипломатів. Зокрема, Надзвичайного та Повноважного  Посла  Республіки Македонія в Україні Столе Змеєкоски, першого  секретаря  Посольства Словацької Республіки в Україні Соні Крайчевої, Радника торгово-економічної служби Посольства Республіки Білорусь в Україні Ольги Ковальової, представників  ділових кіл Чеської Республіки, Китайської Народної Республіки та  Великої Британії.