АКЦІЯ “ЗАПИТАЙ У ПРЕМ’ЄРА”

27 травня 2016 року за ініціативи Торгово-промислової палати України прем’єр-міністр Володимир Гройсман зустрінеться із українською бізнес-спільнотою. Зустріч стане продовженням діалогу підприємців і влади в рамках Другого національного форуму з підтримки експорту, який відбувся в ТПП України наприкінці квітня.

 

З метою організації максимально ефективної та результативної зустрічі бізнесу із прем’єр-міністром Торгово-промислова палата України розпочала акцію «Запитай у прем’єра».

«Для нас важливо, щоб кожен підприємець мав можливість озвучити першим особам держави свої пропозиції та питання та отримати вичерпну відповідь. Саме тому ми запустили акцію «Запитай у прем’єра», в рамках якої пропонуємо всій бізнес-спільноті України надіслати свої питання до Торгово-промислової палати України. Всі вони будуть завчасно передані прем’єр-міністрові і Володимир Гройсман зможе особисто відповісти на них безпосередньо під час зустрічі 27 травня», – розповідає перший віце-президент ТПП України Михайло Непран.

Надіслати питання прем’єру можна до 18.00 25 травня 2016 року на електронну адресу zapytay@ucci.org.ua. Для отримання відповіді до запитання обов’язково необхідно додати контактну інформацію.

 

Після зустрічі відповіді на всі питання будуть опубліковані на сайті Торгово-промислової палати України.

 

http://www.ucci.org.ua/visti/ukr/news/2016/05/20/80_.shtml