Ділові пропозиції

 • До Посольства України у Сербії  звернувся представник  компанії “Атол Дженерал Трейд”, зацікавлений у купівлі соняшникової орлії у українських товаровиробників.

Охочих просять зв’язатися з Посольством, зокрема з т.в.о. Тимчасового повіреного А.Івасишина

 • Для українських компаній, зацікавлених у придбанні значної кількості гіпсу є можливість придбувати його на вигідних умовах на вугільно- видобувному комплексі та ТЕЦ м.Костолац (Республіка Сербія). Про це повідомляє Посольство України у Сербії.

Виробництво гіпсу складає 300-400 тис тон на рік.

Зацікавленим особам дипломати Посольства нададуть всебічну підтримку і додаткову інформацію.

 • Як повідомляє дирекція міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати України,  на прохання Посольства Республіки Хорватія в Україні щодо пошуку ділових партнерів та розповсюдження інформації про продукцію хорватської компанії ТОВ “V-ELIN” (http://www.v-elin.hr/en/), яка спеціалізується на системах вимірювання якості течії та води, регулювання та дистанційного управління потоками води, зокрема для водоканалів та гідроелектростанцій, пропонується  у додатку каталог продуктів компанії V-ELIN англійською мовою.

У разі зацікавленості, прохання звертатися до Посольства Республіки Хорватія в Україні, контактна особа – Тетяна Шабаліна, тел. (044) 486 21 22, e-mail: vrhukr@mvep.hr.

До Посольства України в Республіці Сербія звернувся представник компанії “Атол Дженерал Трейд”, зацікавлений у купівлі сошникової олії в українського виробника.

Деталі: відділ зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та інновацій ПТПП

 • Виробник європаллет, бельгійська компанія Atelier Jean Regniers (AJR), Провінція Ено, Бельгія, зацікавлена у довгострокових партнерських відносинах з виробниками паллетних заготовок.
  Підприємство використовує заготовки sз сосни і деревини інших хвойних порід.
 • Необхідні розміри заготовки: товщина: від 15 до 22 мм; – ширина: від 75 до 145 мм; – довжина різна, відповідно від  замовлення клієнта.
 • Необхідна якість – 1 сорт.
 • Кількість – 150-200 м3 на тиждень.

Контактна особа з питань співпраці:
Осіння Світлана
Представництво Провінції Ено (Бельгія)
при Полтавській ТПП
Моб .: 050 190 98 60
hainaut.poltava@tpp.pl.ua

 • Міжнародний консорціум VRF, до якого входять великі іранські компанії у сфері нафтової та газової промисловостей, а також енергетики, будівництва шляхів, спорудження дамб, залізниць, аграрної сфери, готовий увійти на український ринок та співпрацювати з надійними підприємствами України.

Веб-сайт та номери телефонів консорціуму:

www.vrfconsortium.com

(009821) 88652059-9,(009821) 22175166

 • ТПП України повідомляє про лист Посольства Турецької Республіки щодо запрошення українських компаній до реалізації тендерів, пов’язаних із оснащенням перехресть дорожніми знаками, а також придбанням  2 локомотивів-кранів та 120 вагонів метро.

Зацікавлені компаныї мають звертатися до Полтавської ТПП

 яють сільгосппродукцію в значних обсягах ГРУЗИНСЬКА КОМПАНІЯ “GEOPLAT GROUP”, виробник наступної продукції:

 • поліетиленові труби (для газу та води)
 •  поліпропіленові труби (для води)
 •  каналізаційні труби
 • металеві профілі для дверей та вікон
 • сендвіч-панелі
 • металочерепиця
 • ламінат
 • ламінована стеля

шукає партнерів- виробників аналогічної продукції  в Україні.

У разі зацікавленості, звертатися до Дирекції міжнародної співпраці ТПП України

( e-mail:zea-ier@ucci.org.ua, тел. 044 2780930)

 

 

Площа: 14 510,22 кв м.

 • промел Пропонується   площа для створення  спільного  виробничого підприємства, або логістичного центру для розподілу товарів по території України.

Розташування: неподалік ( 1,5 км) траси Київ-Харків (Е 40)

Формат: капітальні складські та офісні приміщення.

1 бокс- 596.3 кв м

2 бокс- 629,3 кв м

3 бокс- 627,1 кв м

4 бокс- 631,2 кв м

Висота: 5.10 м – до балок, +1,2 м- до перекриття

Склади площею:

 1. 555,4 кв м, висота: 4,92 м
 2. 975,6 кв м, висота: 4,95 м

Власне КТП – 63 кв м

Площа всіх критих приміщень – 4652 кв м.

 Переваги пропозиції: вигідне, в центрі України, розміщення. Наявність  на території води, каналізації, газових мереж. Є власна теплогенераторна, теплі офісні приміщення. Один зі складів  опалюється автоматичною системою з регульованою температурою.

З пропозиціями звертатися: 050 3460404 , Михайло Поляков

e-mail: chiefmpromel@gmail.com

 

 

Dear Sirs!

We offer for investments a production site of total area 14,510.22 m2 located in the city of Poltava near the highway E40 Kyiv-Kharkiv. On this site for investments there are capital storage and office facilities, which can be used for storage or production.

On investment site there is water, sewerage, telephone, electricity and natural gas.

Heatgenerating room of 200 kW assembled and put into operation. Office rooms are heated. One of the storages (596.3 m2) is equipped as a warm storage (heated by automatic system of heating with controlled temperature).

Total area of covered facilities – 4652 m2.

Investment proposal can be considered as a base for creation of joint venture for production or as a logical center for distribution of goods throughout Ukraine as this site is situated in the center of Ukraine. The site belongs to a private enterprise. A railway may be extended (50-100 meters).

In any offers please call to Poltava chamber of commerce and industry, +38 0532 505087 or to Mykhailo Poliakov, +38 050 346 04 04, e-mail: chiefmpromel@gmail.com