Про нас

Торгово -промислова палата України / ТПП України / створена в 1973 році на базі відділення Всесоюзної торгової палати , яка діяла в Україні з 1944 року. ТПП України сьогодні – це недержавна самоврядна організація , яка об’єднує на добровільних засадах понад 4000 членів .

Серед них – промислові підприємства різних форм власності , науково -дослідні установи , банки , торгівельні компанії , приватні фірми , найбільші асоціації підприємців України . Полтавська торгово -промислова палата є регіональною організацією. Вона утворена 6 квітня 1995 на базі виробничої госпрозрахункової фірми ” Полтавазовнішсервіс ” ТПП України відповідно до Указу Президента України від 4 липня 1994 року № 375 / 94 . На даний час діяльність торгово- промислових палат в Україні регламентована Законом України від 2.12.1997 року “Про Торгово -промислові палати в Україні ” та Постановою Кабінету Міністрів України від 1.04.1999 року. “Про підтримку діяльності торгово- промислових палат ” .

 

Полтавська торгово-промислова палата об’єднує понад 80 співробітників, які одночасно є членами ТПП України . Головне завдання Палати  представляти інтереси її членів у державних органах України , а також у міжнародних організаціях , сприяти розвитку зовнішньоекономічних зв’язків українських підприємців. Спектр діяльності Полтавської ТПП дуже широкий і спрямований на задоволення потреб як членів Палати , інших замовників , а також зарубіжних партнерів. Полтавська торгово -промислова палата має свої відділення в містах Кременчук і Лубни.

Полтавська ТПП , підтримує прямі ділові зв’язки з 15 палатами інших країн , бере участь у роботі Українського центру ділових зв’язків за програмою TACIS з надання спеціальних інформаційних та консультаційних послуг підприємствам . Має власне видання -” Директорська пошта”. На інтернет-порталі Полтавської ТПП оперативно розміщується інформація про виставки , що проводяться на території України і за кордоном , бізнес- пропозиції фірм , інформація про членів палати та інша цікава і корисна для бізнесу інформація. 

З 2011 року Президент Полтавської ТПП Володимир Євгенійович Олійник.

З 18 березня 2021 року Президент Полтавської ТПП – Володимир Анатолійович Борисенко